Loader

Fotografia REPORTAŻOWA

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

Ważne chwile zatrzymane w atrakcyjnym kadrze

Gdybyśmy zrobili ankietę wśród profesjonalnych fotografów i zapytali ich o dziedzinę, która sprawia im największe trudności, z pewnością miażdżącą przewagą głosów „wygrałyby” zdjęcia reportażowe. To specyficzny, bardzo wymagający gatunek, który ma jednak bardzo szerokie zastosowanie komercyjne. Fotografia reportażowa swoją popularność zawdzięcza temu, że pozwala osiągnąć niezwykłe efekty estetyczne i opowiadać historie, które angażują oglądających. Zdjęcia reportażowe są na tyle charakterystyczne, że trudno je pomylić z czymkolwiek innym. W reportażu fotograficznym chodzi o opowiadanie historii i przybliżanie oglądającym wydarzeń, jakie udało się zatrzymać w kadrze. Gdy bierze się za to profesjonalista, nawet prozaiczne sytuacje mogą wywoływać potężne emocje. Właśnie emocje stanowią największą wartość fotografii reportażowej. To one decydują o tym, że fotografia eventowa może być wykorzystywana w celach biznesowych czy prywatnych.

Ważne chwile zatrzymane w atrakcyjnym kadrze. Gdybyśmy zrobili ankietę wśród profesjonalnych fotografów i zapytali ich o dziedzinę, która sprawia im największe trudności, z pewnością miażdżącą przewagą głosów „wygrałyby” zdjęcia reportażowe.

Czytaj więcej

To specyficzny, bardzo wymagający gatunek, który ma jednak bardzo szerokie zastosowanie komercyjne. Fotografia reportażowa swoją popularność zawdzięcza temu, że pozwala osiągnąć niezwykłe efekty estetyczne i opowiadać historie, które angażują oglądających. Zdjęcia reportażowe są na tyle charakterystyczne, że trudno je pomylić z czymkolwiek innym. W reportażu fotograficznym chodzi o opowiadanie historii i przybliżanie oglądającym wydarzeń, jakie udało się zatrzymać w kadrze. Gdy bierze się za to profesjonalista, nawet prozaiczne sytuacje mogą wywoływać potężne emocje. Właśnie emocje stanowią największą wartość fotografii reportażowej. To one decydują o tym, że fotografia eventowa może być wykorzystywana w celach biznesowych czy prywatnych.

NASZE REALIZACJE

FOTOGRAFIA COP 24

FOTOGRAFIA  PLGBC

FOTOGRAFIA  Open EYES

JAK PRACUJEMY?

01

HARMONOGRAM 

Nasza praca zaczyna się na długo przed wyjęciem aparatów. Nie pozwalamy sobie na to, by umknął nam choćby najmniejszy szczegół.

02

WYDARZENIE

Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, profesjonalnym oświetleniem, dyfuzorami czy obiektywami o dużej głębi ostrości.

03

ZAKOŃCZENIE SESJI

Udostępniamy pliki w chmurze, do której Klient otrzymuje indywidualny dostęp. Zdjęcia idą w świat i przynoszą oczekiwane rezultaty.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI