Loader

FILMY

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

Agencja interaktywna Katowice

Podstawę naszej agencji interaktywnej Katowice stanowi produkcja filmów. Przygotowujemy spoty reklamowe, filmy promocyjne, filmy produktowe, oraz inne materiały z obszaru szeroko rozumianego marketingu. Nad realizacją filmów pracują wizjonerzy, którzy doskonale znają mechanizmy rządzące reklamą, przez co żadne ujęcie nigdy nie jest przypadkowe.

Nie ograniczamy się do działalności jedynie w obszarze reklamy. Dla Klientów przygotowujemy także filmy instruktażowe, filmy szkoleniowe czy też filmy wizerunkowe. Stale rozwijamy swoje umiejętności oraz poszerzamy ofertę, w której obecnie znajduje się również fotografia reklamowa, fotografia przemysłowa oraz produkcja filmowa Katowice. Niemniej jednak nadal działamy tylko w tych obszarach, w których czujemy się najmocniejsi. Od początku działalności przyświeca nam bowiem myśl, aby świadczyć usługi jedynie na najwyższym poziomie. Portfolio firmy Impact Production, z którego jesteśmy niezwykle dumni, zdaje się udowadniać, że przyjęliśmy prawidłową postawę.

Spoty reklamowe produkcja

Naszym celem jest dostarczanie kompleksowych usług. Działamy jako wszechstronny dom mediowy w Katowicach, nie pozostawiając żadnego Klienta z niedokończonym projektem. Realizujemy spoty reklamowe, produkcja filmów to nasze podstawowe zadanie. Jednak nie ograniczamy się jedynie do technicznego wykonania materiału. Zajmujemy się również przygotowywaniem scenariuszy, z uwzględnieniem strategii marketingowej, którą również pomagamy tworzyć. Poniekąd działamy więc także jako agencja interaktywna, odpowiadając za promocję firmy w internecie.

 

Dom mediowy Katowice, czyli dlaczego właśnie my?

Zdajemy sobie sprawę, że każdy dom mediowy Katowice twierdzi, że jest tym najlepszym. Dlatego nie chcemy poprzestawać na pustych zapewnieniach. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Przemawia za tym wiele argumentów.

Działamy wszechstronnie, co umożliwia nam odpowiednia infrastruktura w połączeniu z posiadaniem najwyższej jakości, wszelkiego rodzaju, potrzebnego sprzętu. Mamy nasze własne studio filmowe w Katowicach. To w nim realizujemy spoty reklamowe, które nie wymagają wyjścia w plener. Jednak również w plenerze radzimy sobie doskonale. Wszystko za sprawą profesjonalnego sprzętu filmowego, którym dysponujemy. Mowa nie tylko o podstawowych urządzeniach odpowiedzialnych za nagranie materiału i ustawienie światła. Dysponujemy także wysięgnikami i dronami, dzięki którym bez trudu wykonujemy nawet najtrudniejsze ujęcia. Co więcej, najnowsze oprogramowanie pozwala nam dokonywać prawdziwych cudów podczas postprodukcji.

 

Infrastruktura i sprzęt to rzeczy ważne. Jednak jeszcze ważniejsze jest to, kto je obsługuje. W naszym domu mediowym w Katowicach pracują jedynie najbardziej wykwalifikowani specjaliści, mający na koncie realizację setek projektów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że każde ujęcie będzie wykonane idealnie. W dziale agencji interaktywnej działają natomiast specjaliści z obszaru reklamy i marketingu, którzy stworzą dla Ciebie skuteczną strategię promocji.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI