Loader

FOTOGRAFIA

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

REKLAMOWA

Trudno o lepsze narzędzie sprzedaży

Być może chcesz zaprotestować mówiąc, że przecież są jeszcze filmy reklamowe. To prawda, ale pamiętaj, że gros spotów telewizyjnych powstaje również dzięki pracy fotografa. Są wręcz takie techniki fotograficzne, które umożliwiają nam stworzenie produkcji reklamowej do złudzenia przypominające film czy spot. Fotografia reklamowa XXI wieku nie ma nic wspólnego z przaśnymi, amatorskimi „pstrykami” do tanich ulotek i plakatów. To sztuka podkreślania najlepszych cech produktu i prezentowania go w taki sposób, aby przedstawiciel grupy docelowej nie miał żadnych wątpliwości przed zakupem. Największym fenomenem związanym z fotografią reklamową jest to, że doświadczony, utalentowany i kreatywny fotograf może przedstawić w niezwykle atrakcyjny sposób praktycznie dowolny przedmiot. Również ten bo bólu prozaiczny. To właśnie kluczowe wyzwanie stojące przed fotografem: zrobić takie zdjęcie, które zachęci klienta do zakupu nie z powodu ceny produktu, ale nieodpartej potrzeby jego posiadania.

Trudno o lepsze narzędzie sprzedaży. Być może chcesz zaprotestować mówiąc, że przecież są jeszcze filmy reklamowe. To prawda, ale pamiętaj, że gros spotów telewizyjnych powstaje również dzięki pracy fotografa.

Czytaj więcej

Są wręcz takie techniki fotograficzne, które umożliwiają nam stworzenie produkcji reklamowej do złudzenia przypominające film czy spot. Fotografia reklamowa XXI wieku nie ma nic wspólnego z przaśnymi, amatorskimi „pstrykami” do tanich ulotek i plakatów. To sztuka podkreślania najlepszych cech produktu i prezentowania go w taki sposób, aby przedstawiciel grupy docelowej nie miał żadnych wątpliwości przed zakupem. Największym fenomenem związanym z fotografią reklamową jest to, że doświadczony, utalentowany i kreatywny fotograf może przedstawić w niezwykle atrakcyjny sposób praktycznie dowolny przedmiot. Również ten bo bólu prozaiczny. To właśnie kluczowe wyzwanie stojące przed fotografem: zrobić takie zdjęcie, które zachęci klienta do zakupu nie z powodu ceny produktu, ale nieodpartej potrzeby jego posiadania.

NASZE REALIZACJE

FOTOGRAFIA SKODA SUPERB

FOTOGRAFIA SZCZYRK

FOTOGRAFIA KAPICA

JAK PRACUJEMY?

01

SZCZEGÓŁOWY SCENARIUSZ SESJI

Nasza praca zaczyna się na długo przed wyjęciem aparatów. Nie pozwalamy sobie na to, by umknął nam choćby najmniejszy szczegół.

02

SESJA ZJĘCIOWA

Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, profesjonalnym oświetleniem, agregatami, elementami scenografii. Nie boimy się wyzwań, ale ich poszukujemy.

03

ZAKOŃCZENIE SESJI

Udostępniamy pliki w chmurze, do której Klient otrzymuje indywidualny dostęp. Wybiera te kadry, które jego zdaniem są najbardziej interesujące.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI