Loader

fotografia reklamowa

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

Trudno o lepsze narzędzie sprzedaży

Być może chcesz zaprotestować mówiąc, że przecież są jeszcze filmy reklamowe. To prawda, ale pamiętaj, że gros spotów telewizyjnych powstaje również dzięki pracy fotografa. Są wręcz takie techniki fotograficzne, które umożliwiają nam stworzenie produkcji reklamowej do złudzenia przypominające film czy spot. Fotografia reklamowa XXI wieku nie ma nic wspólnego z przaśnymi, amatorskimi „pstrykami” do tanich ulotek i plakatów. To sztuka podkreślania najlepszych cech produktu i prezentowania go w taki sposób, aby przedstawiciel grupy docelowej nie miał żadnych wątpliwości przed zakupem. Największym fenomenem związanym z fotografią reklamową jest to, że doświadczony, utalentowany i kreatywny fotograf może przedstawić w niezwykle atrakcyjny sposób praktycznie dowolny przedmiot. Również ten bo bólu prozaiczny. To właśnie kluczowe wyzwanie stojące przed fotografem: zrobić takie zdjęcie, które zachęci klienta do zakupu nie z powodu ceny produktu, ale nieodpartej potrzeby jego posiadania. Fotografia reklamowa Katowice i cała Polska.

Trudno o lepsze narzędzie sprzedaży. Być może chcesz zaprotestować mówiąc, że przecież są jeszcze filmy reklamowe. To prawda, ale pamiętaj, że gros spotów telewizyjnych powstaje również dzięki pracy fotografa.

Czytaj więcej

Są wręcz takie techniki fotograficzne, które umożliwiają nam stworzenie produkcji reklamowej do złudzenia przypominające film czy spot. Fotografia reklamowa XXI wieku nie ma nic wspólnego z przaśnymi, amatorskimi „pstrykami” do tanich ulotek i plakatów. To sztuka podkreślania najlepszych cech produktu i prezentowania go w taki sposób, aby przedstawiciel grupy docelowej nie miał żadnych wątpliwości przed zakupem. Największym fenomenem związanym z fotografią reklamową jest to, że doświadczony, utalentowany i kreatywny fotograf może przedstawić w niezwykle atrakcyjny sposób praktycznie dowolny przedmiot. Również ten bo bólu prozaiczny. To właśnie kluczowe wyzwanie stojące przed fotografem: zrobić takie zdjęcie, które zachęci klienta do zakupu nie z powodu ceny produktu, ale nieodpartej potrzeby jego posiadania.

NASZE REALIZACJE

FOTOGRAFIA SKODA SUPERB

FOTOGRAFIA SZCZYRK

FOTOGRAFIA KAPICA

Fotografia reklamowa Katowice niezbędnym narzędziem marketingowym

 

W marketingu funkcjonuje zasada, której nikt nie zaprzecza – jeśli chcesz sprzedać produkt, musisz go pokazać. Nikt nie lubi kupować przysłowiowego kota w worku. Konsumenci poszukują fotografii, na których zobaczą, jak wygląda produkt, który ich zainteresował. Jednak nie wystarczy po prostu pokazać, co oferujemy, ważne jest również, w jaki sposób produkt zostanie zaprezentowany. W tym miejscu wkraczają nasi fachowcy, którzy dzięki swojej kreatywności wykonają fotografię reklamową zachęcającą do skorzystania z oferty.

Lata doświadczenia i tysiące, a może dziesiątki tysięcy wykonanych zdjęć, a do tego ogrom wiedzy teoretycznej – to składowe decydujące o profesjonalizmie naszych fotografów. Wiedzą oni doskonale, co zrobić, aby ciekawie zaprezentować dany produkt. Dla profesjonalisty nie ma większego znaczenia, jak atrakcyjny jest dany przedmiot, czy dana usługa. Tak czy inaczej przedstawi on go tak, że zaciekawi każdego. Prawdziwą sztuką fotografii reklamowej jest ujęcie w atrakcyjny sposób tego, co nieszczególnie się wyróżnia.

 

Fotografia reklamowa niejedno ma imię
Dzisiaj fotografia reklamowa to duży worek, w którym znaleźć można wiele. Określa się w ten sposób fotografie przedmiotów wystawionych na sprzedaż, ale również inne zdjęcia promocyjne. Fotografia reklamowa Katowice w naszym wykonaniu to wszelkie zdjęcia, które w jakikolwiek sposób mogą się przyczynić do sukcesu Twojej firmy. Realizujemy projekty polegające na wykonaniu pojedynczej fotografii, jak i złożone projekty, trwające miesiące, a nawet lata.

Fotografia reklamowa stanowi niezwykle ważny element każdej kampanii reklamowej. Doskonale uzupełnia się z filmami reklamowymi, docierają do odbiorców, do których nie udało się dotrzeć z materiałem video. Fotografie można zamieszczać niemal wszędzie, nie tylko w internecie, ale również na ulotkach czy w folderach reklamowych. Dlatego właśnie nie ma wątpliwości, że fotografia reklamowa zawsze będzie istotna z punktu widzenia strategii marketingowej firmy.

JAK PRACUJEMY?

01

SZCZEGÓŁOWY SCENARIUSZ SESJI

Nasza praca zaczyna się na długo przed wyjęciem aparatów. Nie pozwalamy sobie na to, by umknął nam choćby najmniejszy szczegół.

02

SESJA ZJĘCIOWA

Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, profesjonalnym oświetleniem, agregatami, elementami scenografii. Nie boimy się wyzwań, ale ich poszukujemy.

03

ZAKOŃCZENIE SESJI

Udostępniamy pliki w chmurze, do której Klient otrzymuje indywidualny dostęp. Wybiera te kadry, które jego zdaniem są najbardziej interesujące.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI