Śledź nas -

Przewiń do góry

Filmy wizerunkowe

Chcesz zadbać o wizerunek swojej firmy? Oczywiście, przecież dlatego tutaj jesteś. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: możesz zakończyć swoje poszukiwania. Znajdziesz tu dokładnie to, czego potrzebujesz. Tworzymy nietuzinkowe filmy wizerunkowe , dzięki którym Twój biznes może ukazać się światu w najlepszej odsłonie. Zaczynamy?

Realizujemy projekty nie tylko w Polsce, ale i wielu innych krajach. Produkcja filmów korporacyjnych, wizerunkowych, promocyjnych, czy biznesowych nie ma dla nas granic, więc nie obawiaj się odległości. Tworzymy zarówno filmy wizerunkowe dla niewielkich przedsiębiorstw, jak i filmy korporacyjne dla dużych marek. Jeżeli w Twojej głowie świta jakiś pomysł, ale nie nabrał jeszcze kształtu – podziel się nim z nami, a my pomożemy mu przeobrazić się w fantastyczny i skuteczny film korporacyjny. Niezależnie czego potrzebujesz – skontaktuj się z nami i zobacz, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Filmy korporacyjne a identyfikacja wizualna firmy

Pojęcie identyfikacji wizualnej jest znane każdemu marketingowcowi. Jej określenie to niezbędny element budowania całej strategii działania firmy. Jak chcesz, aby było postrzegane Twoje przedsiębiorstwo? Z czym chcesz być kojarzony? Są to pytania, na które trzeba znać odpowiedzi, zanim rozpocznie się produkcja filmów wizerunkowych , czy produkcja filmów promocyjnych. Mając odpowiednie informacje, jesteśmy w stanie dostosować formę i treść filmu. Nie jest dla nas problemem dopasować się do wizerunku danej firmy i utrwalić go w oczach konsumentów. Pozwala nam na to gromadzona latami wiedza z zakresu marketingu. Nasz zespół posiada zarówno zaawansowaną wiedzę marketingową, jak i umiejętności operatorskie. Dlatego właśnie świadczymy tak kompleksowe usługi. Nie tylko kręcimy filmy korporacyjne Katowice, ale również tworzymy scenariusze – od zera lub na podstawie pomysłów Klientów.

 

Jak przebiega produkcja filmów wizerunkowych?
Wszystko zaczyna się od pomysłu. Jest on niezbędny, aby nagrać dobry film wizerunkowy. Jednak pomysły nie biorą się znikąd. Trzeba dobrze znać firmę, jej Klientów i jej potrzeby, aby określić, jakie materiały wideo zapewnią jej sukces. Tworząc filmy korporacyjne, najpierw dobrze poznajemy firmy naszych Klientów. Chcemy wiedzieć, jak działają, jakimi kierują się wartościami, jakich mają Klientów. Rozmowa to podstawa określenia aktualnego i oczekiwanego wizerunku firmy, a na tej podstawie – scenariusza filmu. Mamy na uwadze, że film korporacyjny to dzieło marketingowo-artystyczne. Oba aspekty są równie istotne.

Kiedy scenariusz filmu jest już gotowy, możemy przejść do właściwych działań, czyli do nagrywania ujęć. Na tym etapie, w zależności od potrzeb, korzystamy z naszego studia lub ze znalezionych wcześniej lokalizacji . Samodzielnie zajmujemy się znalezieniem odpowiedniej lokalizacji i organizacją pracy w terenie. Nasi Klienci nie muszą się niczym martwić. Często wykonujemy fotografię wizerunkową, przy której również jest istotna lokalizacja. Ostatnim etapem jest obróbka materiału i dodanie niezbędnych efektów. Ukończenie tych działań oznacza, że możemy przekazać materiał do akceptacji Klienta.

REALIZUJEMY PROJEKTY NIE TYLKO W POLSCE, ALE I WIELU INNYCH KRAJACH. PRODUKCJA FILMOWA NIE MA DLA NAS GRANIC, WIĘC NIE OBAWIAJ SIĘ ODLEGŁOŚCI. TWORZYMY ZARÓWNO MATERIAŁY WIZERUNKOWE DLA NIEWIELKICH PRZEDSIĘBIORSTW, JAK I FILMY KORPORACYJNE.

Jak pracujemy?

01

REPRODUKCJA

Zanim przystąpimy do działania tworzymy scenariusz, opisujemy i rozrysowujemy sceny filmu, by efekt końcowy wyszedł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

02

PRODUKCJA

To się dzieje naprawdę – kręcimy film! Realizujemy założenia zgodnie z harmonogramem działań i stawiamy czoła wyzwaniom.

03

POSTPRODUKCJA

Nadszedł czas na zmontowanie nakręconego materiału. Po zaakceptowaniu przez Ciebie filmu dodajemy efekty specjalne i inne dodatki, by oddać to, co najważniejsze.