Śledź nas -

Przewiń do góry

Filmy przemysłowe

Filmy przemysłowe to między innymi filmy pozwalające na prezentację firmy lub konkretnej technologii procesu. Z pomocą filmu przemysłowego możesz w ciekawy sposób opowiedzieć historię swojej firmy, zaprezentować swoją siedzibę, pracowników, pokazać proces produkcji oraz przedstawić wartości, jakimi kierujesz się, prowadząc biznes. Filmy przemysłowe bardzo często zastępują wizytę referencyjną. Posiadamy również w ofercie fotografię przemysłową dla przedsiębiorstw w każdym zakątku Polski.

W Impact Production wykorzystujemy różnorodne techniki filmowe, aby oddać kunszt Twojej pracy. Dzięki filmom przemysłowym możesz pokazać nie tylko efekt końcowy, ale również poszczególne etapy pracy oraz zaangażowanie w projekt. Co więcej, nie musisz obawiać się o nasz zespół, gdyż posiadamy niezbędne doświadczenie i jesteśmy przygotowani na wejście na każdy zakład przemysłowy. Zrealizowałeś projekt, z którego jesteś dumny, szukasz profesjonalnego zespołu, który przygotuje dla Ciebie film przemysłowy? Jesteś we właściwym miejscu. Opowiedz nam o swoim osiągnięciu, a my pomożemy Ci pokazać je z najlepszej strony.

NIE OCZEKUJEMY JEDNAK, ŻE KTOKOLWIEK UWIERZY NAM NA SŁOWO. MAMY NA DOWÓD WIELE UDANYCH PROJEKTÓW, KTÓRE MÓWIĄ SAME ZA SIEBIE.

Jak pracujemy?

01

REPRODUKCJA

Zanim przystąpimy do działania tworzymy scenariusz, opisujemy i rozrysowujemy sceny filmu, by efekt końcowy wyszedł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

02

PRODUKCJA

To się dzieje naprawdę – kręcimy film! Realizujemy założenia zgodnie z harmonogramem działań i stawiamy czoła wyzwaniom.

03

POSTPRODUKCJA

Nadszedł czas na zmontowanie nakręconego materiału. Po zaakceptowaniu przez Ciebie filmu dodajemy efekty specjalne i inne dodatki, by oddać to, co najważniejsze.