Loader

filmy przemysłowe

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

Filmy przemysłowe to między innymi filmy typu CASE STUDY pozwalające na prezentację firmy lub konkretnej technologii procesu. Z pomocą filmu możesz w ciekawy sposób opowiedzieć historię swojej firmy, zaprezentować swoją siedzibę, pracowników, pokazać proces produkcji oraz przedstawić wartości jakimi kierujesz się prowadząc biznes. Filmy przemysłowe bardzo często zastępują wizytę referencyjną.

W IMPACT Production wykorzystujemy różnorodne techniki filmowe, aby oddać kunszt Twojej pracy. Dzięki filmom przemysłowym możesz pokazać nie tylko efekt końcowy, ale również poszczególne etapy pracy oraz zaangażowanie w projekt. Co więcej, nie musisz obawiać się o nasz zespół, gdyż posiadamy niezbędne doświadczenie i jesteśmy przygotowani na wejście na każdy zakład przemysłowy. Jeśli zrealizowałeś projekt, z którego jesteś dumny, szukasz profesjonalnego zespołu, który przygotuje dla Ciebie materiał case study? Jesteś we właściwym miejscu. Opowiedz nam o swoim osiągnięciu, a my pomożemy Ci pokazać je z najlepszej strony.

Branża automotive rządzi się swoimi prawami, to żadna tajemnica. Ale ze względu na swoją specyfikę wymaga od filmowca odpowiedniego podejścia – zrozumienia i pewnego rodzaju szacunku do fenomenu motoryzacji. Każdy pojazd to osobna historia, “żywy” organizm – imponująca konstrukcja, niepowtarzalny charakter, kunszt. Dobry film motoryzacyjny powinien oddawać te cechy.

Czytaj więcej

Mamy to szczęście, że doskonale wiemy, jak podejść do produkcji filmów dla branży automotive. Czujemy żyjącą w niej pasję i potrafimy przekazać ją w swoich realizacjach. Dostrzegamy magię detali – ryk silnika, ziemia umykająca spod kół, perfekcyjna linia karoserii… wyłapujemy każdy z nich, by pokazać to, co w motoryzacji najpiękniejsze.

NASZE REALIZACJE

FILM KUKA ROBOTICS

FILM SCL GLIWICE

FILM CANTONI MOTORS

Nie oczekujemy jednak, że ktokolwiek uwierzy nam na słowo. Mamy na dowód
wiele udanych projektów
, które mówią same za siebie.

JAK PRACUJEMY?

01

PREPRODUKCJA

Zanim przystąpimy do działania tworzymy scenariusz, opisujemy i rozrysowujemy sceny filmu, by efekt końcowy wyszedł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

02

PRODUKCJA

To się dzieje naprawdę – kręcimy film! Realizujemy założenia zgodnie z harmonogramem działań i stawiamy czoła wyzwaniom.

03

POSTPRODUKCJA

Nadszedł czas na zmontowanie nakręconego materiału. Po zaakceptowaniu przez Ciebie filmu dodajemy efekty specjalne i inne dodatki, by oddać to, co najważniejsze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI