Śledź nas -

Przewiń do góry

Fotografia biznesowa

Ważny element budowania profesjonalnego wizerunku marki

Nie będziemy Cię zanudzać teoretycznymi rozważaniami. Ideę fotografii biznesowej najlepiej zrozumiesz, zaglądając na strony internetowe Twojej konkurencji. Jesteśmy niemal pewni, że znajdziesz na nich ładne, cukierkowe zdjęcia, które nic nie mówią o danym przedsiębiorstwie. Jest to spowodowane tym, że firmy wybierają gotowe stocki zamiast profesjonalnej fotografii korporacyjnej. Owszem, wyglądają nieźle, ale są do bólu wtórne i w żaden sposób nie wyróżniają firmy na tle całej branży. Fotografia biznesowa Katowice pozwala wyrwać się z tej niekorzystnej konwencji. Inwestując w autentyczne, profesjonalne zdjęcia biznesowe zyskasz zaufanie grupy docelowej.

Fotografia biznesowa to doskonałe narzędzie do budowania rozpoznawalnej, atrakcyjnej marki. Możesz ją wykorzystać na stronie internetowej, w folderach reklamowych czy materiałach prasowych lub na profilach społecznościowych. Jako jedna z nielicznych firm na rynku gwarantujemy Ci kompleksową obsługę, począwszy od opracowania konceptu sesji, aż po jej organizację i profesjonalną postprodukcję zdjęć. Upraszczamy procedury, by dostarczyć Ci profesjonalne zdjęcia biznesowe w możliwie najkrótszym czasie.

Zbliż się do swoich klientów

Żyjemy w czasach, w których większość spraw można załatwić przez Internet. Ludziom brakuje bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Chcą wiedzieć, kto realizuje dla nich usługi online czy produkuje to, co kupują. Dlatego warto wyjść naprzeciw Klientom, dając się poznać i nawiązać bezpośredni kontakt. Jednym z działań, które w tym pomagają, jest wykorzystanie profesjonalnej fotografii biznesowej. Byłbyś zdziwiony, jak wielu Klientów przegląda zdjęcia i opisy pracowników czy biur na stronach firm, z których usług korzystają. Widząc zdjęcia konkretnych osób, od razu firma staje się im bliższa. Warunkiem jest jednak to, że fotografia biznesowa w Katowicach została wykonana we właściwy sposób.

Fotografia biznesowa – gdzie i jak?

Jeśli chcesz, aby Twoja firma wydała się Klientom bliższa, fotografia biznesowa musi mieć indywidualny charakter. Nie powinny to być bezemocjonalne, amatorsko wykonane zdjęcia. Konieczne są między innymi wybór odpowiedniego tła wykonania zdjęcia, czy dobór ubrania odpowiedni do branży, w której działa firma. Nasz zespół posiada odpowiednią wiedzę, która pozwala im podejmować optymalne decyzje. Wiedzą oni, gdzie i jak należy wykonać fotografię biznesową, aby dała oczekiwane rezultaty.

Fotografia jako budowanie wizerunku

Niewątpliwie fotografia biznesowa Katowice jest niezbędna w przypadku każdej firmy, która chce być postrzegana jako w pełni profesjonalna. Niemniej jednak nie uda się osiągnąć oczekiwanych rezultatów, jeśli zdjęcia zostaną wykonane amatorsko. Poza wymienionymi już wcześniej kwestiami, o które musi zadbać profesjonalista, dochodzą jeszcze m.in.: pokierowanie osobą fotografowaną, ustawienie światła, określenie optymalnego ujęcia i wiele więcej. W tym obszarze nie jest możliwe zamaskowanie amatorstwa. Jednocześnie wykonanie sesji biznesowej zwykle nie zabiera więcej niż kilka godzin, koszty również nie są powalające. Jeśli chcesz wiele zyskać, inwestując niewiele, zdecyduj się na profesjonalną fotografię biznesową.

W FOTOGRAFII BIZNESOWEJ KLUCZOWE JEST UCHWYCENIE ESENCJI FIRMY ORAZ PROMOWANIE JEJ PROFESJONALIZMU I WARTOŚCI W SPOSÓB PRZYCIĄGAJĄCY UWAGĘ I ZACHĘCAJĄCY DO DZIAŁANIA.

Jak pracujemy?

01

PLANOWANIE SESJI

Nasza praca zaczyna się na długo przed wyjęciem aparatów. Nie pozwalamy sobie na to, by umknął nam choćby najmniejszy szczegół. Przedstawiamy propozycje kadrów.

02

SESJA ZJĘCIOWA

Miejsce. Światło. Relax! Portret biznesowy to wizerunkowy must-have profesjonalisty.

03

ZAKOŃCZENIE SESJI

Udostępniamy pliki w chmurze, do której Klient otrzymuje indywidualny dostęp. Wybiera te kadry, które jego zdaniem są najbardziej interesujące.