Loader

fotografia biznesowa

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

Ważny element budowania profesjonalnego wizerunku marki

Nie będziemy Cię zanudzać teoretycznymi rozważaniami. Ideę fotografii biznesowej najlepiej zrozumiesz zaglądając na strony internetowe Twojej konkurencji. Jesteśmy niemal pewni, że znajdziesz na nich ładne, cukierkowe zdjęcia, które… nic nie mówią o danym przedsiębiorstwie. Jest to spowodowane tym, że nie jest to fotografia korporacyjna, a zdjęcia zostały pobrane ze stocków. Owszem, wyglądają nieźle, ale są do bólu wtórne i w żaden sposób nie wyróżniają firmy na tle całej branży. Fotografia biznesowa Katowice pozwala wyrwać się z tej niekorzystnej konwencji. Inwestując w autentyczne, profesjonalne zdjęcia biznesowe zyskasz zaufanie grupy docelowej.

Fotografia wizerunkowa to doskonałe narzędzie do budowania rozpoznawalnej, atrakcyjnej marki. Możesz ją wykorzystać na stronie internetowej, w folderach reklamowych czy materiałach prasowych. Jako jedna z nielicznych firm na rynku gwarantujemy Ci kompleksową obsługę, począwszy od stworzenia scenariusza sesji, aż po jej organizację i profesjonalną postprodukcję zdjęć. Upraszczamy procedury, by dostarczyć Ci profesjonalne zdjęcia biznesowe w możliwie najkrótszym czasie.

Nie będziemy Cię zanudzać teoretycznymi rozważaniami. Ideę fotografii biznesowej najlepiej zrozumiesz zaglądając na strony internetowe Twojej konkurencji. Jesteśmy niemal pewni, że znajdziesz na nich ładne, cukierkowe zdjęcia, które… nic nie mówią o danym przedsiębiorstwie.

Czytaj więcej

Jest to spowodowane tym, że nie jest to fotografia korporacyjna, a zdjęcia zostały pobrane ze stocków. Owszem, wyglądają nieźle, ale są do bólu wtórne i w żaden sposób nie wyróżniają firmy na tle całej branży. Fotografia biznesowa Katowice pozwala wyrwać się z tej niekorzystnej konwencji. Inwestując w autentyczne, profesjonalne zdjęcia biznesowe zyskasz zaufanie grupy docelowej.
Fotografia wizerunkowa to doskonałe narzędzie do budowania rozpoznawalnej, atrakcyjnej marki. Możesz ją wykorzystać na stronie internetowej, w folderach reklamowych czy materiałach prasowych. Jako jedna z nielicznych firm na rynku gwarantujemy Ci kompleksową obsługę, począwszy od stworzenia scenariusza sesji, aż po jej organizację i profesjonalną postprodukcję zdjęć. Upraszczamy procedury, by dostarczyć Ci profesjonalne zdjęcia biznesowe w możliwie najkrótszym czasie.

NASZE REALIZACJE

FOTOGRAFIA   Prologis

FOTOGRAFIA Wellcome Home

FOTOGRAFIA Silbo

Zbliż się do swoich klientów

 

Żyjemy w czasach, w których większość spraw można załatwić przez internet. Ludziom brakuje bezpośredniego kontaktu z drugim człowiekiem. Chcą wiedzieć, kto realizuje dla nich usługi online czy produkuje to, co kupują. Dlatego warto wyjść naprzeciw Klientom, dając się poznać i nawiązać bezpośredni kontakt. Jednym z działań, które w tym pomagają, jest wykorzystanie profesjonalnej fotografii biznesowej. Byłbyś zdziwiony, jak wielu Klientów przegląda zdjęcia i opisy pracowników czy biur na stronach firm, z których usług korzystają. Widząc zdjęcia konkretnych osób, od razu firma staje się im bliższa. Warunkiem jest jednak to, że fotografia biznesowa w Katowicach została wykonana we właściwy sposób.

 

Fotografia biznesowa – gdzie i jak?
Jeśli chcesz, aby Twoja firma wydała się Klientom bliższa, fotografia biznesowa musi mieć indywidualny charakter. Nie powinny to być bezemocjonalne, amatorsko wykonane zdjęcia. Konieczne są między innymi wybór odpowiedniego tła wykonania zdjęcia, czy dobór ubrania odpowiedni do branży, w której działa firma. Nasi fachowcy posiadają odpowiednią wiedzę, która pozwala im podejmować optymalne decyzje. Wiedzą oni, gdzie i jak należy wykonać fotografię biznesową, aby dała oczekiwane rezultaty.

 

Fotografia jako budowanie wizerunku
Niewątpliwie fotografia biznesowa Katowice jest niezbędna w przypadku każdej firmy, która chce być postrzegana jako w pełni profesjonalna. Niemniej jednak nie uda się osiągnąć oczekiwanych rezultatów, jeśli zdjęcia zostaną wykonane amatorsko. Poza wymienionymi już wcześniej kwestiami, o które musi zadbać profesjonalista, dochodzą jeszcze m.in.: pokierowanie osobą fotografowaną, ustawienie światła, określenie optymalnego ujęcia i wiele więcej. Tylko rzeczywiście profesjonalna fotografia biznesowa może być postrzegana jako profesjonalna. W tym obszarze nie jest możliwe zamaskowanie amatorstwa. Jednocześnie wykonanie sesji biznesowej zwykle nie zabiera więcej niż kilka godzin, koszty również nie są powalające. Jeśli chcesz wiele zyskać, inwestując niewiele, zdecyduj się na profesjonalną fotografię biznesową.

JAK PRACUJEMY?

01

PLANOWANIE SESJI

Nasza praca zaczyna się na długo przed wyjęciem aparatów. Nie pozwalamy sobie na to, by umknął nam choćby najmniejszy szczegół. Przedstawiamy propozycje kadrów.

02

SESJA ZJĘCIOWA

Miejsce. Światło. Relax! Portret biznesowy to wizerunkowy must-have profesjonalisty.

03

ZAKOŃCZENIE SESJI

Udostępniamy pliki w chmurze, do której Klient otrzymuje indywidualny dostęp. Wybiera te kadry, które jego zdaniem są najbardziej interesujące.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI