Śledź nas -

Przewiń do góry

Spot reklamowy

DOBRY SPOT REKLAMOWY – WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD PLANU
Lata doświadczeń nauczyły nas, że pożądane efekty zapewniają tylko działania zaplanowane. Dlatego też produkcja spotów reklamowych w naszym wykonaniu poprzedzona jest zawsze etapem ustalania strategii. Nie działamy pochopnie. Każde ujęcie, każdy kadr spotu reklamowego , który kręcimy, jest dobrze przemyślany. Na jakiej zasadzie podejmujemy decyzje odnośnie tego co, i w jakiej formie powinno się znaleźć w spocie? Przeprowadzamy dogłębna anlizę wszystkiego, co może mieć jakiekolwiek znaczenie.

Produkcja filmów reklamowych rozpoczyna się zawsze w naszym biurze. To tutaj analizujemy firmę naszego Klienta, jej ofertę oraz oczekiwania względem naszych usług. Przepuszczając wszystkie te założenia przez klosz naszej wiedzy z zakresu marketingu i realizacji spotów reklamowych, otrzymujemy scenariusz filmu szkoleniowego , korporacyjnego, czy filmu reklamowego. Następnie pozostaje już tylko przygotować harmonogram działań i możemy przejść do nagrywania ujęć.

Spoty reklamowe bez ograniczeń

Kiedy kręcimy spoty reklamowe Katowice, czy też w dowolnym innym miejscu, niczym nie ograniczamy naszej wyobraźni. Posiadamy wszelki niezbędny sprzęt, który umożliwia nam realizację naszych najbardziej szalonych pomysłów filmów reklamowych. Nie ma dla nas ujęcia, którego nie bylibyśmy w stanie wykonać. Oczywiście współpracujemy z naszymi Klientami, którzy również mają głowy pełne pomysłów. Pamiętamy o tym, że spoty kręcimy właśnie dla nich. Dlatego ostatnie słowo zawsze należy do naszego Klienta. Chcesz mieć nieograniczone możliwości w kwestii kręcenia spotów reklamowych? Produkcja materiałów w naszym wykonaniu daje Ci tę gwarancję.

W żaden sposób nie ogranicza nas też lokalizacja. Najczęściej działamy na Śląsku, Katowice co wynika z lokalizacji naszego biura. Jednak nie jest dla nas żadnym problem dojazd do Klienta, bez względu na miejsce, w którym się znajduje. Również wybierając lokalizację kręcenia ujęć, kierujemy się tylko tym, aby znaleźć miejsce najlepsze z punktu widzenia efektu, który otrzymamy. Jeśli odpowiedni plener mieści się kilkaset kilometrów od miejsca, w którym jesteśmy, nic nas nie powstrzyma, abyśmy byli na miejscu maksymalnie w ciągu kilku godzin.

NIE WAŻNE, Z JAKIEGO ZAKĄTKA POLSKI (CZY TEŻ ŚWIATA) JESTEŚ. KILOMETRY NIE GRAJĄ DLA NAS ROLI. PO PROSTU POWIEDZ NAM, CZEGO POTRZEBUJESZ I POZWÓL ZASKOCZYĆ SIĘ EFEKTEM

Jak pracujemy?

01

REPRODUKCJA

Zanim przystąpimy do działania tworzymy scenariusz, opisujemy i rozrysowujemy sceny filmu, by efekt końcowy wyszedł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

02

PRODUKCJA

To się dzieje naprawdę – kręcimy film! Realizujemy założenia zgodnie z harmonogramem działań i stawiamy czoła wyzwaniom.

03

POSTPRODUKCJA

Nadszedł czas na zmontowanie nakręconego materiału. Po zaakceptowaniu przez Ciebie filmu dodajemy efekty specjalne i inne dodatki, by oddać to, co najważniejsze.