Loader

FILMY

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

PRODUKTOWE

Produkt – to on odgrywa tu kluczową rolę. Filmy produktowe realizujemy tak, aby drobiazgowo przedstawić najważniejsze cechy, funkcjonalność oraz możliwe zastosowania danego artykułu. Staramy się patrzeć przez pryzmat konsumenta: chcemy dokładnie zobaczyć produkt, jego zalety oraz korzyści wynikające z zakupu. Filmy produktowe to dla nas najbardziej precyzyjny i wymagający proces. Skupiamy się na atrakcyjności obrazu, dlatego ogromną wagę przykładamy do jakości ujęć.

Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym oraz stosujemy innowacyjne rozwiązania. Aby uzyskać autentyczne kadry używamy dedykowanego oświetlenia, jak i wykorzystujemy platformę 360’, która pozwala ukazać produkt z każdej perspektywy. Zastosowanie różnorodnych technik filmowych, a także wzbogacenie filmu o elementy graficzne, infografiki, animacje dodatkowo wzmacnia siłę przekazu. Chcesz stworzyć niebanalny film produktowy? Zaufaj doświadczonemu zespołowi filmowców z IMPACT production.

Widok z lotu ptaka. Piękno natury, wyjątkowa struktura terenów przemysłowych, majestat miast. Detal kontra szersza perspektywa. Film z drona to wyjątkowy materiał, który pozwala w spektakularny sposób pokazać to, co na co dzień znajduje się poza zasięgiem naszego wzroku.

Czytaj więcej

Ujęcia z drona doskonale sprawdzają się zarówno w filmach dokumentalnych, jak i fabularnych, promocyjnych czy wizerunkowych. Mogą być wykorzystane na wiele sposobów i w najróżniejszych celach: by pokazać urok okolicy lub atrakcyjność lokalizacji, podkreślić rozmiar lub inne atuty przedsiębiorstwa czy też zobrazować postępy prac budowlanych. Możliwości są tu niemal nieskończone.

NASZE REALIZACJE

FILM WOJNAROWSCY

FILM 3DGENCE

FILM ASTAR

Potrzebujesz ekipy filmowej, która zapewni Ci fantastyczne efekty? Doskonale.
Poznaj Impact Production.

JAK PRACUJEMY?

01

PREPRODUKCJA

Zanim przystąpimy do działania tworzymy scenariusz, opisujemy i rozrysowujemy sceny filmu, by efekt końcowy wyszedł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

02

PRODUKCJA

To się dzieje naprawdę – kręcimy film! Realizujemy założenia zgodnie z harmonogramem działań i stawiamy czoła wyzwaniom.

03

POSTPRODUKCJA

Nadszedł czas na zmontowanie nakręconego materiału. Po zaakceptowaniu przez Ciebie filmu dodajemy efekty specjalne i inne dodatki, by oddać to, co najważniejsze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI