Śledź nas -

Przewiń do góry

Filmy produktowe

Produkt – to on odgrywa tu kluczową rolę. Filmy produktowe Katowice realizujemy tak, aby drobiazgowo przedstawić najważniejsze cechy, funkcjonalność oraz możliwe zastosowania danego artykułu. Staramy się patrzeć przez pryzmat konsumenta: chcemy dokładnie zobaczyć produkt, jego zalety oraz korzyści wynikające z zakupu. Filmy produktowe to dla nas najbardziej precyzyjny i wymagający proces. Skupiamy się na atrakcyjności obrazu, dlatego ogromną wagę przykładamy do jakości ujęć.

Dysponujemy szerokim zapleczem sprzętowym oraz stosujemy innowacyjne rozwiązania. Aby uzyskać autentyczne kadry, używamy dedykowanego oświetlenia, jak i wykorzystujemy platformę 360’, która pozwala ukazać produkt z każdej perspektywy. Zastosowanie różnorodnych technik filmowych, a także wzbogacenie filmu o elementy graficzne, infografiki, animacje dodatkowo wzmacnia siłę przekazu. Chcesz stworzyć niebanalny film produktowy? Zaufaj doświadczonemu zespołowi filmowców z IMPACT Production.

Dom produkcyjny z doświadczeniem

Jako dom produkcyjny z wieloletnim doświadczeniem posiadamy na swoim koncie realizację niezliczonej liczby filmów produktowych. Każdy projekt to dla nas nowe wyzwanie, do którego podchodzimy z uśmiechem i masą pomysłów! Dzięki temu dzisiaj wiemy doskonale, czego oczekują od nas Klienci. Posiadamy również wiedzę z zakresu odbioru reklamy przez konsumentów. Dzięki temu nasi fachowcy przygotowują filmy reklamowe, filmy promocyjne i produktowe zwiększające sprzedaż. Biorąc pod uwagę specyfikę produktu oraz grupy odbiorców, przygotowujemy optymalny scenariusz filmu.

Produkcja filmów produktowych w naszym wykonaniu to proces, składający się z kilku etapów:

  • poznanie produktu,
  • poznanie oczekiwań Klienta,
  • określenie celów nagrania filmu,
  • opracowanie scenariusza,
  • realizacja nagrań,
  • postprodukcja.

Choć etapów jest wiele, nie oznacza to wcale długiego czasu realizacji projektów. Doświadczenie naszego domu produkcyjnego procentuje nie tylko wiedzą w odniesieniu do właściwej treści filmów, ale również umiejętnością optymalizacji procesów. Działamy sprawnie i profesjonalnie, a przy tym szybko.

Profesjonalna produkcja filmów produktowych

Chcesz, aby film zachęcił do zakupu Twojego produktu? W takim razie jego produkcja musi przebiegać w pełni profesjonalnie. Ujęcia muszą być precyzyjne, a klatki doskonale zmontowane. Nasi profesjonaliści poświęcili lata, aby osiągnąć status ekspertów w tej dziedzinie.

Wychodzimy z założenia, że drugorzędną kwestią jest to, co pokazujemy, ważniejsze jest to, jak to robimy. Skupiamy się na największych walorach produktu, eksponując je na filmach produktowych. Niech wszyscy Twoi klienci z Katowic i nie tylko, zobaczą czym wyróżnia się Twój produkt. Filmy produktowe to często najszybszy i najprostszy sposób na rzeczową i zachęcającą prezentację oferty.

POTRZEBUJESZ EKIPY FILMOWEJ, KTÓRA ZAPEWNI CI FANTASTYCZNE EFEKTY? DOSKONALE. POZNAJ IMPACT PRODUCTION.

Jak pracujemy?

01

REPRODUKCJA

Zanim przystąpimy do działania tworzymy scenariusz, opisujemy i rozrysowujemy sceny filmu, by efekt końcowy wyszedł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

02

PRODUKCJA

To się dzieje naprawdę – kręcimy film! Realizujemy założenia zgodnie z harmonogramem działań i stawiamy czoła wyzwaniom.

03

POSTPRODUKCJA

Nadszedł czas na zmontowanie nakręconego materiału. Po zaakceptowaniu przez Ciebie filmu dodajemy efekty specjalne i inne dodatki, by oddać to, co najważniejsze.