Chcesz zadbać o wizerunek swojej firmy? Oczywiście, przecież dlatego tutaj jesteś. Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość: możesz zakończyć swoje poszukiwania. Znajdziesz tu dokładnie to, czego potrzebujesz. Stworzymy dla Ciebie nietuzinkowy film wizerunkowy, dzięki któremu Twój biznes pokaże się światu w najlepszej odsłonie. Zaczynamy?

Nie jesteśmy zwykłą, poprawną agencją. Jesteśmy zgranym zespołem, który współdziała niczym trybiki w szwajcarskim zegarku. Wzajemnie napędzamy swoją kreatywność, dzięki czemu każdą z Twoich wizji przekujemy w zaskakujący, porywający materiał. Jeżeli w Twojej głowie świta jakiś pomysł, ale nie nabrał jeszcze kształtu – podziel się nim z nami, a my pomożemy mu przeobrazić się w fantastyczny, skuteczny film wizerunkowy.

Realizujemy projekty nie tylko w Polsce, ale i wielu innych krajach. Produkcja filmowa nie ma dla nas granic, więc nie obawiaj się odległości. Tworzymy zarówno materiały wizerunkowe dla niewielkich przedsiębiorstw, jak i filmy korporacyjne. Niezależnie czego potrzebujesz – skontaktuj się z nami i zobacz, jak wiele możemy dla Ciebie zrobić.

Siedziba Główna: IMPACT PHOTO Ul. Zbożowa 42B 40-657 Katowice