„Dlaczego zaczęliśmy tekst takim optymistycznym wykrzyknieniem? Na realizację sesji mieliśmy zaledwie… 4 godziny. W mysłowickim centrum logistycznym firmy rozstawiliśmy sprzęt i zaczęliśmy obmyślać kadry w głowach. Dzięki temu, że jesteśmy specjalistami w fotografii dla firm i szybkim planowaniu, zdjęcia wyszły kapitalnie i zasilą obraz strony www, katalogów czy dokumentacji. Nie przeszkodziło nam nawet chodzenie po taśmach – wręcz przeciwnie! Lubimy wyzwania i szybkie tempo pracy.

Dziękujemy całej załodze UPS & CMC za zaangażowanie w sesję, bo bez niego nie przebiegałaby tak szybko, sprawnie i przyjemnie zarazem, Życzymy wielu sukcesów!

Cóż to było za zlecenie! W ramach współpracy z firmą UPS & CMC, którą zapewne świetnie kojarzysz, zespół w składzie: Filip Śleziona i Mateusz Minko stworzył ujęcia wchodzące w skład fotografii przemysłowej i architektonicznej. Warto wspomnieć, że UPS & CMC to jedna z największych firm zajmująca się przewozem i logistyką, ponieważ jej przesyłki docierają do ponad 200 krajów na całym świecie – i tak już od 110 lat!

fotografia przemysłowa i fotografia reklamowa Katowice

#GO_IMPACT