Fotografia reklamowa to także ludzie, dlatego nie brakuje ich na ujęciach z zakładów produkcyjnych oraz portretach biznesowych (kadra zarządzająca).

Udowodniliśmy, że przemysł spożywczy nie musi być nudny! Dziękujemy wszystkim pracownikom firmy Sokołów S.A. – zwłaszcza działowi PR oraz Marketingu, którzy dbają o to, by nasza współpraca przebiegała pomyślnie za każdym razem.

Cenimy sobie długofalowe współprace, które inspirują i uczą. Tym razem przedstawiamy Wam realizację foto dla marki Sokołów. Filip Śleziona i Jakub Młynek odwiedzili wszystkie 7 zakładów produkcyjnych firmy zlokalizowanych w całej Polsce, by zająć się fotografią reklamową (w tym fotografią z drona) w przemyśle spożywczym z górnej półki.

Pracy było naprawdę dużo. Założeniem fotografii reklamowej w tym przypadku było ukazanie walorów sprzętu (tzw. fotografia przemysłowa), jak i produktów mięsnych podczas różnych procesów spożywczych. W efekcie powstały zdjęcia oraz gify idealnie pasujące do strony internetowej czy katalogów, a także te wchodzące w skład reportaży z cyklu „Akademia Smaku”.

#GO_IMPACT