Czas na kolejną realizację! Zespół w składzie: Filip Śleziona, Jakub Młynek Mateusz Minko i Jakub Król zawędrował do Zawiercia, by wykonać materiały filmowe dla Odlewni Żeliwa S.A – krajowego producenta łączników żeliwnych.

Realizacja projektu trwała 4 dni. W efekcie nagraliśmy film reklamowy z produkcji oraz film wizerunkowy o firmie na zagraniczne targi branżowe (tzw. corporate video). Materiały zostaną wykorzystane również w takich celach jak strona www i kampanie reklamowe.

Profesjonalna ekipa = profesjonalny sprzęt. W naszej pracy użyliśmy specjalistycznych kamer, by uzyskać efekt slow motion do 240 klatek na sekundę. Pozwoliło to na stworzenie filmu wizerunkowego, który jeszcze precyzyjniej ukaże duże możliwości firmy – zarówno w sposobie działania, jak i aktualnej ofercie. To znakomite rozwiązanie umożliwiające kreowanie pozytywnego wizerunku każdego przedsiębiorstwa.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Odlewni Żeliwa S.A za świetną atmosferę w trakcie realizacji filmów i chęć pomocy podczas każdego ujęcia. Efekty zobaczcie sami:

#GO_IMPACT