To nie koniec ekspresowego tempa. Zdjęcia były całkowicie gotowe do przekazania klientowi (czyli po pełnym retuszu) w ciągu 24 od ich wykonania! Chcieliśmy podziękować za zaangażowanie personelu od marketingu, dzięki któremu dobra sesja w możliwie najkrótszym czasie była możliwa do zrealizowania. Oby więcej takich realizacji!

#ZdjeciaPrzemyslowe

Krótka piłka, szybki strzał – wiemy, jak to robić! Zespół w składzie: Filip Śleziona i Mateusz Minko wybrał się do miejscowości Sarzyna w Podkarpackiem, by wykonać sesję dla Grupy Ciech – firmy z branży przemysłu chemicznego.

Sesja była przeprowadzona w trybie priorytetowym – mieliśmy na nią tylko 7 godzin! W jej ramach powstały zdjęcia z dziedziny fotografii dla firm ukazujące miejsca i procesy typowe dla przemysłu: linię produkcyjną, linię pakowania, park technologiczny, kontrolę jakości, etykietowanie czy pracę robota samopakującego. W naszym przypadku szybkość nie umniejsza jakości, dlatego efekty pracy można z powodzeniem zobaczyć na stronie www, w katalogu reklamowym czy w informacjach prasowych.

#GO_IMPACT