Loader

FOTOGRAFIA

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

REPORTAŻOWA

Ważne chwile zatrzymane w atrakcyjnym kadrze

Gdybyśmy zrobili ankietę wśród profesjonalnych fotografów i zapytali ich o dziedzinę, która sprawia im największe trudności, z pewnością miażdżącą przewagą głosów „wygrałyby” zdjęcia reportażowe. To specyficzny, bardzo wymagający gatunek, który ma jednak bardzo szerokie zastosowanie komercyjne. Fotografia reportażowa swoją popularność zawdzięcza temu, że pozwala osiągnąć niezwykłe efekty estetyczne i opowiadać historie, które angażują oglądających. Zespół Impact-Photo opanował sztukę zdjęciowego reportażu do perfekcji.

NASZE REALIZACJE

FOTOGRAFIA MAZDA 6

FOTOGRAFIA MAZDA 6

FOTOGRAFIA MAZDA 6

Istotą fotografii przemysłowej jest uchwyceniem realizmu i pokazanie go
w możliwie najatrakcyjniejszy sposób.

JAK PRACUJEMY?

01

SZCZEGÓŁOWY SCENARIUSZ SESJI

Nasza praca zaczyna się na długo przed wyjęciem aparatów. Nie pozwalamy sobie na to, by umknął nam choćby najmniejszy szczegół.

02

SESJA ZJĘCIOWA

Dysponujemy sprzętem najwyższej klasy, profesjonalnym oświetleniem, agregatami, elementami scenografii. Nie boimy się wyzwań, ale ich poszukujemy.

03

ZAKOŃCZENIE SESJI

Udostępniamy pliki w chmurze, do której Klient otrzymuje indywidualny dostęp. Wybiera te kadry, które jego zdaniem są najbardziej interesujące.

REFERENCJE

Moglibyśmy napisać, że jesteśmy najlepsi. Moglibyśmy napisać, że dostosujemy się do Twoich potrzeb. Tak napisać może każdy. Jacy tak naprawdę jesteśmy?

info@impactproduction.pl

+48 666 450 800