W świecie marketingu i reklamy obraz odgrywa niezwykle ważną rolę. Szczególnie w dobie Internetu, kiedy to właśnie tam realizowanych jest większość działań promocyjnych. Wystarczy krótkie spojrzenie na media społecznościowe, aby zauważyć, że dziś zdecydowanie rządzą nimi filmy. Krótkie spoty, filmy reklamowe, animacje – nieskończone ilości materiałów wideo, w najróżniejszych formach, trafiających do tysięcy odbiorców każdego dnia.

Chcesz prowadzić skuteczny video marketing? Jesteś pod dobrym adresem. Impact Production to zespół kreatywnych wizjonerów, którzy z każdego projektu wyciągają to, co najlepsze. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji filmów reklamowych przeróżnej maści. Mamy na koncie setki realizacji, które świetnie spełniają swoje zadanie, zwiększając skuteczność kampanii marketingowych w wielu branżach.

Nie ważne, z jakiego zakątka Polski (czy też świata) jesteś. Kilometry nie grają dla nas roli. Po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz i pozwól zaskoczyć się efektem.

Siedziba Główna: IMPACT PHOTO Ul. Zbożowa 42B 40-657 Katowice