W świecie marketingu i reklamy obraz odgrywa niezwykle ważną rolę. Szczególnie w dobie Internetu, kiedy to właśnie tam realizowanych jest większość działań promocyjnych. Wystarczy krótkie spojrzenie na media społecznościowe, aby zauważyć, że dziś zdecydowanie rządzą nimi filmy. Krótkie spoty, fotografia reklamowa, filmy reklamowe, animacje – nieskończone ilości materiałów wideo, w najróżniejszych formach, trafiających do tysięcy odbiorców każdego dnia.

 

Chcesz prowadzić skuteczny video marketing? Jesteś pod dobrym adresem. Impact Production to zespół kreatywnych wizjonerów, którzy z każdego projektu wyciągają to, co najlepsze. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie produkcji filmów reklamowych przeróżnej maści. Mamy na koncie setki realizacji, które świetnie spełniają swoje zadanie, zwiększając skuteczność kampanii marketingowych w wielu branżach.

Nie ważne, z jakiego zakątka Polski (czy też świata) jesteś. Kilometry nie grają dla nas roli. Po prostu powiedz nam, czego potrzebujesz i pozwól zaskoczyć się efektem.

Siedziba Główna: IMPACT PHOTO Ul. Zbożowa 42B 40-657 Katowice