Loader

VIDEO CONTENT MARKETING

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

W świecie marketingu i reklamy filmy odgrywają ważną rolę. Wystarczy spojrzeć na przepełnione materiałami video portale społecznościowe, które są dla użytkowników źródłem rozrywki, informacji oraz wirtualnym centrum towarzyskim. Warto zatem wykorzystać ich potencjał prowadząc video marketing, którego możliwości są ogromne, a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia twórców. W zależności od potrzeb film może zawierać wprowadzenie do produktu, tutorial czy relację. Bez wątpienia zaletą video content marketingu jest możliwość wpływu na odbiorcę. Materiał powinien pobudzać wyobraźnię oraz wywoływać u widzów pożądane emocje i reakcje jak śmiech, wzruszenie, refleksja. Wystarczy 5 sekund – tyle trwa reklama bumper, a my wiemy jak sprzedać dany produkt czy usługę w tak krótkim czasie.

Widok z lotu ptaka. Piękno natury, wyjątkowa struktura terenów przemysłowych, majestat miast. Detal kontra szersza perspektywa. Film z drona to wyjątkowy materiał, który pozwala w spektakularny sposób pokazać to, co na co dzień znajduje się poza zasięgiem naszego wzroku.

Czytaj więcej

Ujęcia z drona doskonale sprawdzają się zarówno w filmach dokumentalnych, jak i fabularnych, promocyjnych czy wizerunkowych. Mogą być wykorzystane na wiele sposobów i w najróżniejszych celach: by pokazać urok okolicy lub atrakcyjność lokalizacji, podkreślić rozmiar lub inne atuty przedsiębiorstwa czy też zobrazować postępy prac budowlanych. Możliwości są tu niemal nieskończone.

NASZE REALIZACJE

FILM SEAT Tarraco

FILM VIDEO- RENT.PL

FILM Reklamy Instagram

Promo video, czyli marketing naszych czasów

 

Oszczędność czasu przy zachowaniu maksymalnej skuteczności – tak wygląda nowoczesny marketing. Wiemy o tym i doskonale odnajdujemy się w tym świecie. Realizujemy profesjonalny video marketing, który idealnie odzwierciedla to, co jest dzisiaj ważne w promocji marki i produktu. Krótkie promo video, trwające nie dłużej niż 5 sekund, może wystarczyć, aby pozyskać licznych Klientów. Warunkiem jest wyeksponowanie oferty we właściwy sposób i w odpowiedniej formie.

 

Emocjonalny video marketing
Nie od dzisiaj wiadomo, że kluczem do skutecznego marketingu jest umiejętne wywoływanie emocji. Czasami pożądana jest radość, innym razem podekscytowanie – ważne, żeby było intensywnie. Nagrywając jakiekolwiek promo video, pamiętamy o tym, aby wywołać u odbiorcy odpowiednie emocje. Produkt, który eksponujemy, ma pobudzać potencjalnego Klienta. Niezbędne jest tworzenie pozytywnych skojarzeń. Celem video marketingu jest sprawienie, aby odbiorca odczuwał emocje, gdy tylko przypomni sobie o zobaczonym na filmie produkcie. Jak osiągnąć taki efekt?

Emocje u odbiorców wywołuje odpowiednie skomponowanie kilku czynników. Po pierwsze – ujęcia. Szybkie i odpowiednio zmontowane, pozostaną na długo w pamięci odbiorcy. Szczególnie, jeśli towarzyszy im właściwie dobrana muzyka. Promo video ma być krótkie i szybkie. Jego zadaniem jest kusić i zachęcać do bliższego poznania produktu. Samo krótkie video nie stawia sobie za cel szczegółowego przedstawienia produktu czy oferty.

 

Video marketing Katowice – kompleksowa oferta
W obszarze video marketingu posiadamy kompleksową ofertę, która spełni oczekiwania każdego Klient. Video marketing Katowice w naszym wykonaniu to między innymi wspomniane promo video. Podstawą dzisiejszego video marketingu są właśnie krótkie nagrania. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, jednak to nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Realizujemy również dłuższe materiały video. Przygotowujemy video zamieszczane w social mediach, na stronach firmowych oraz pełniące funkcje materiałów promocyjnych w dowolnych innych miejscach. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my to dla Ciebie zrobimy. Jeśli nie wiesz, co najlepiej wypromuje Twoją ofertę, skontaktuje się z nami, razem na pewno to odkryjemy.

Potrzebujesz ekipy filmowej, która zapewni Ci fantastyczne efekty? Doskonale.
Poznaj Impact Production.

JAK PRACUJEMY?

01

PREPRODUKCJA

Zanim przystąpimy do działania tworzymy scenariusz, opisujemy i rozrysowujemy sceny filmu, by efekt końcowy wyszedł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

02

PRODUKCJA

To się dzieje naprawdę – kręcimy film! Realizujemy założenia zgodnie z harmonogramem działań i stawiamy czoła wyzwaniom./p>

03

POSTPRODUKCJA

Nadszedł czas na zmontowanie nakręconego materiału. Po zaakceptowaniu przez Ciebie filmu dodajemy efekty specjalne i inne dodatki, by oddać to, co najważniejsze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI