Loader

VIDEO

  • TYSIĄCE PRZEBYTYCH KILOMETRÓW
  • DZIESIĄTKI LITRÓW WYPITYCH
  • SETKI INSPIRUJĄCYCH ROZMÓW
  • W POLSCE I NA ŚWIECIE
  • RED BULLI
  • I WSPANIAŁYCH LUDZI

CONTENT MARKETING

W świecie marketingu i reklamy filmy odgrywają ważną rolę. Wystarczy spojrzeć na przepełnione materiałami video portale społecznościowe, które są dla użytkowników źródłem rozrywki, informacji oraz wirtualnym centrum towarzyskim. Warto zatem wykorzystać ich potencjał prowadząc video marketing, którego możliwości są ogromne, a ograniczeniem jest jedynie wyobraźnia twórców. W zależności od potrzeb film może zawierać wprowadzenie do produktu, tutorial czy relację. Bez wątpienia zaletą video content marketingu jest możliwość wpływu na odbiorcę. Materiał powinien pobudzać wyobraźnię oraz wywoływać u widzów pożądane emocje i reakcje jak śmiech, wzruszenie, refleksja. Wystarczy 5 sekund – tyle trwa reklama bumper, a my wiemy jak sprzedać dany produkt czy usługę w tak krótkim czasie.

Widok z lotu ptaka. Piękno natury, wyjątkowa struktura terenów przemysłowych, majestat miast. Detal kontra szersza perspektywa. Film z drona to wyjątkowy materiał, który pozwala w spektakularny sposób pokazać to, co na co dzień znajduje się poza zasięgiem naszego wzroku.

Czytaj więcej

Ujęcia z drona doskonale sprawdzają się zarówno w filmach dokumentalnych, jak i fabularnych, promocyjnych czy wizerunkowych. Mogą być wykorzystane na wiele sposobów i w najróżniejszych celach: by pokazać urok okolicy lub atrakcyjność lokalizacji, podkreślić rozmiar lub inne atuty przedsiębiorstwa czy też zobrazować postępy prac budowlanych. Możliwości są tu niemal nieskończone.

NASZE REALIZACJE

FILM SEAT Tarraco

FILM VIDEO- RENT.PL

FILM Reklamy Instagram

Potrzebujesz ekipy filmowej, która zapewni Ci fantastyczne efekty? Doskonale.
Poznaj Impact Production.

JAK PRACUJEMY?

01

PREPRODUKCJA

Zanim przystąpimy do działania tworzymy scenariusz, opisujemy i rozrysowujemy sceny filmu, by efekt końcowy wyszedł zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.

02

PRODUKCJA

To się dzieje naprawdę – kręcimy film! Realizujemy założenia zgodnie z harmonogramem działań i stawiamy czoła wyzwaniom./p>

03

POSTPRODUKCJA

Nadszedł czas na zmontowanie nakręconego materiału. Po zaakceptowaniu przez Ciebie filmu dodajemy efekty specjalne i inne dodatki, by oddać to, co najważniejsze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI