Filmy wizerunkowe są w cenie! Nasza ekipa: Filip Śleziona, Jakub Młynek Mateusz Minko i Bartosz Dziuba przyjechała do sąsiednich Gliwic, by zrealizować materiały promocyjne dla Mustang Gliwice – firmy zajmującej się profesjonalnym zarządzaniem odpadami.

Realizacja projektu trwała 4 dni. Podczas tego okresu nagraliśmy film reklamowy oraz krótki spot promocyjny do TV. Zdjęcia z realizacji? Jak najbardziej – wykonaliśmy aż 20 sztuk. Materiały zostaną wykorzystane również do reklamy internetowej, prasowej i na stronę www.

Nie tylko nowoczesne aparaty są naszą domeną. W tym projekcie użyliśmy nowego drona Phantom 4, który zapewnił piorunujące efekty jakościowe. Dzięki niemu stworzyliśmy film wizerunkowy o świetnej perspektywie i znakomitych ujęciach. To jeszcze bardziej przekłada się na odbiór marki przez jej obecnych i przyszłych klientów.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Mustang Gliwice za niesamowitą atmosferę i prawdziwą chęć wzięcia udziału w projekcie. Jego rezultaty możecie oglądać pod tymi linkami. #Filmywizerunkowe

#go_impact