Skądś już znamy tę nazwę! Mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Dunlop Services Polska, która jest częścią holenderskiego przedsiębiorstwa Dunlop Conveyor Belting (niegdyś stworzyliśmy dla nich materiały reklamowe). Filip Śleziona, Jakub Młynek, Mateusz Minko i Maciej Wyrzykowski wybrali się do kamieniołomów w Lipowicy (Podkarpacie) i Bartnicy (Dolny Śląsk), aby zrealizować materiały foto i video.

Realizacja projektu trwała 3 dni. W tym czasie nagraliśmy film reklamowy z serwisu oraz film instruktażowo-szkoleniowy dla nowych pracowników. Jeśli chodzi o sesję, w ramach fotografii przemysłowej wykonaliśmy 30 zdjęć z realizacji, które zostaną użyte na 5 stronach internetowych. Materiały ujrzą światło dzienne także podczas kampanii reklamowych online. Łącznie powstały 4 wersje językowe projektu: polska, włoska, angielska i holenderska.

Trudne warunki pracy nas nie przestraszą. W jej trakcie zmagaliśmy się z zapyleniem (skały wapienne, bazalt), zatraciem obiektywów naszych aparatów czy z zabójczą temperaturą 35 stopni Celsjusza, która przyczyniła się do przegrzania sprzętu – ale daliśmy radę! Co więcej, jesteśmy bardzo zadowoleni z rezultatów.

Dziękujemy wszystkim pracownikom Dunlop Services Polska za świetną atmosferę popartą uśmiechem i ogromne zaangażowanie. Zobaczcie ułamek efektu naszej współpracy:

#go_impact